Jak jsem se dostal k výškovým pracím

S výškovými pracemi jsem paradoxně začal za oceánem. Konkrétněji v kanadském Vancouveru, kde jsem se pohupoval na železo-skleněných věžácích odkud mohl člověk dohlédnout téměř až do domoviny. Mytí oken bylo mým dennodenním chlebem. Do „výškovek“ jsem byl natolik zapálen, že jsem po návratu zpět do České republiky poohlížel po stejném uplatnění i zde. 

Výhledy, výška budov i práce se poněkud změnily. Nikoliv však zapálení pro věc. V Kanadě jsem si k práci ve výškách tzv. přičuchnul, ale  až doma v ČR jsem zjistil co vše práce obnáší. Za ta léta jsem posbíral zkušenosti v různých odvětvích, které jsem schopen nyní vykonávat na nejvyšší úrovni. Od opravy a nátěru fasády, přes instalaci proti-ptačích zábran a sítí nebo již zmíněné mytí oken, různé klempířské, montážní a stavební práce. 

Jedna myšlenka na “Jak jsem se dostal k výškovým pracím

  1. Profesionální práce!
    Pana Adama jsem si našla na internetu. Okamžitě jsem se na všem domluvili včetně termínu i příznivé ceny. Byla jsem mile překvapená pečlivostí a rychlostí provedené práce, profesionálním přístupem a vstřícným jednáním. Za sebe ho mohu vřele doporučit!!!
    Monika S.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s